Шукаєте місце для святкого заходу?

29.11.2018

Ресторан «O!Gorod» - одне з кращих місць Київа для проведення вашого святкового заходу. І це не прості слова. Унікальний формат ресторану в цілому і кожного кожного залу окремо, у вигляді справжнього квітучого саду, створять атмосферу оазису і відмінний настрій в ці найближчі холодні місяці осені і зими! Справжнє живе обслуговування, нове смачне меню від нового Шефа з індивідуальним підходом до кожного заходу!

У ресторані «O! Gorod» ви можете із задоволенням відзначити:

  • Весільний банкет;
  • Ювілеї і Дні народження;
  • Дитячі та сімейні свята;
  • Корпоративні заходи;
  • Кава-брейки і фуршети.

У нас є все, щоб ви і ваші гості самі змогли забути про організаторської суєті і повністю розчинитися в атмосфері свята.

Скоро Новий рік і час корпоративних свят. Ви і самі знаєте, як буде важко знайти дату і час, щоб відзначити закінчення року з колегами - варто подумати про це зараз.

Вам потрібно всього лише звернутися до нас і замовити банкет, вибрати відповідну дату, а ми зробимо смачне і ситне меню, підберемо вино з нашої унікальної винної карти, яку склав відомий київський фахівець з вина Zorick Umansky, допоможемо з замовленням інших напоїв, подбаємо про всі організаційні моменти.

Ми пропонуємо кілька оптимальних варіантів:

1) Зал на 25-30 осіб (VIP) - закриті свята, корпоративи, фуршети, презентації. Два великих телевізора, звук, можливий окремий вхід.

2) Оренда ресторану «під ключ» - 100-120 осіб, фуршети, три локації, зони відпочинку, зимова тераса, кафе-бар

3) День народження, будь-яке інше свято - розміщення до 20 гостей в зручній зеленній зоні загального залу.

Ми пропонуємо як загальний винос страв, так і індивідуальні замовлення і підбір страв для кожного гостя з урахуванням його побажань.

Зверніть увагу на нашу нову винну карту, де наш друг і експерт зібрав найкращі пропозиції по італійському, французькому і іншим винам. Ми зможемо здивувати вас ціною на напої такого рівня.

Телефонуйте зараз - ми розповімо і запропонуємо найкращий варіант!

Телефони: +38 (044) 337-77-13, 337-77-14.

Київ, вул. Антоновича, 103.

Забронировать столик